Önce kredi temelli, Müşteri Hizmetleri.

Ana sayfa

Anping County Xinghuo Metal Mesh Factory

Anping County Xinghuo Metal Mesh Factory

Anping County Xinghuo Metal Mesh Factory
1
Anping İlçesi Xinghuo Metal Hasır Fabrikası
Şirket ayrıntıları:
İş türü : Üretici
Şirket ticaret
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : XH Çalkalayıcı Ekranı
No. Çalışanları : 100~120
Yıllık satış : 450000-500000
Yıl kurulan : 1986
İhracat p.c : 80% - 90%
Anping İlçesi Xinghuo Metal Hasır Fabrikası , 1986 yılında bulunan, her türlü yedek şeyl shaker ekranlarını geliştiren ve üreten özel bir fabrikadır. Fabrikamız her zaman bilim ve teknolojiyi alma konusunda ısrar ediyor. Bu şirket tarafından üretilen tel örgü, bölgesel en kaliteli ürün olarak seçildi .

Dört üretim hattına sahibiz ve 20 makine ithal ettik. Yıllık çıktı 80.000 adete ulaşıyor, ürünler tüm dünyada satılıyor, yıllık satışlar 5 milyon doları aşıyor.

Bizim şeyl shaker ekranlar petrol sondaj makinesi, katı kontrol ekipmanları, desander, desilter ve benzeri yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle sondaj çamur saflaştırılmış ekipmanın önemli bir bağlantısıdır. Ürünlerimiz genellikle katı-sıvı ayrımı için petrol ve gaz sondajı, HDD ve jeotermal kuyularda kullanılmıştır.

Bizim shaker ekranlar Amerika, Kanada, Rusya, İtalya, Avustralya, Almanya, Norveç, Meksika, Brezilya, Singapur, Malezya, Kuveyt, Hindistan, İran, Suudi Arabistan, Umman, Irak, Katar, Mısır, Cezayir, BAE ve böylece ihraç edildi üzerinde. Şirket, ISO 9001-2008 belgelendirme, Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası ve İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Belgesi'ni almıştır. En iyi kalite, rekabetçi fiyat, en erken teslimat tüm müşterilerimiz için sağlanacaktır. Xinghuo Shaker Ekranı, çamur filtresini daha ekonomik ve verimli hale getirecektir.

Umarım sizinle işbirliği yapma şansımız olur!

İletişim bilgileri
Anping County Xinghuo Metal Mesh Factory

Tel: 0086-318-7669111

Faks: 0086-318-7668878

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin
Teklif isteği
Gizlilik Politikası | Çin iyi Kalite Şeyli Çalkalayıcı Ekranı Tedarikçi. © 2017 - 2022 shale-shakerscreen.com. All Rights Reserved.